Натисніть на номер, щоб зробити дзвінок
юридичні консультації

Юридичні консультації

Юридичні консультації адвоката і юриста у Одесі

На сьогоднішній день людина в своєму повсякденному житті стикається з величезною кількістю питань і потрапляє в найрізноманітніші складні ситуації, виходом з яких може бути грамотна юридична консультація спеціаліста в даному питанні/ситуації

Звичайно, Ви можете спробувати самостійно розібратися з виниклою проблемою шляхом пошуку рішення в інтернеті або звернутися за безкоштовною консультацією. Але в такому разі Ви повинні усвідомлювати те, яким буде результат. Для того, щоб якісно Вас проконсультувати, знайти вихід з ситуації, що склалася, наші спеціалісти навчалися п'ять років в університеті, а потім отримували практичні юридичні навички протягом більше 10 років.

Цей досвід дозволяє нам бачити нюанси у вирішенні будь-яких, навіть на перший погляд простих запитань, і давати грамотні юридичні консультації, які дозволять Вам не робити свідомо помилкових дій чи правильно і з мінімальними втратами для Вас вийти з уже виниклої проблемної ситуації.

Що стосується безкоштовної консультації, то вона має теж свої мінуси, оскільки як показує практика, безкоштовні послуги часто неякісні і надання таких безкоштовних послуг, як правило, не передбачає ніякої відповідальності. Ми ж цінуємо свою репутацію, і тому зацікавлені надати Вам якісну, правильну і грамотну юридичну консультацію.

Спеціалісти ЮК "Діалог" готові захищати Ваші права і інтереси не тільки в Одесі, але і по всій Україні.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Консультації надаються в усній і письмовій формах:

Вартість усної консультації ЗІ ЗНИЖКОЮ

285 грн. 199 грн.

Вартість письмової консультації (в залежності від складності питання)

від 400 грн.Тому вибирати Вам - заплатити менше 200 грн. за усну консультацію і заручитися підтримкою досвідченого і грамотного фахівця, або заощадити ці гроші, і потім витрачати в рази більші суми для вирішення виниклих в майбутньому проблем.

Юридична компанія "Діалог" надає послуги адвоката та юриста, які грамотно проконсультують Вас з різних питань життєдіяльності:ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ВАС ЗДІЙСНЮЮТЬ ПРОФЕСІЙНІ СПЕЦІАЛІСТИ
команда юридичної компанії діалог

Пилипенко Антон Костянтинович

юрист

Радченко Сергій Олегович

адвокат

  • Надано більше 3000 усних консультацій
  • Надано більше 200 письмових консультацій
  • Більше 10 років досвіду професійного юридичного консультування клієнтів
Довіртесь нам і ми результативно вирішимо вашу проблему!
Замовляйте вирішення вашого питання сьогодні зі знижкою - 30%!
ДИПЛОМИ І СЕРТИФІКАТИ: